جاده اروندکنار به آبادان همچنان تلفات می دهد

آبادان , خبرهای وِیژه , مصاحبه ها تاریخ انتشار: ۰۲/۰۴/۲۳ دیدگاه‌ها برای جاده اروندکنار به آبادان همچنان تلفات می دهد بسته هستند   48 بازدید

اندازه فونت    
جاده اروندکنار به آبادان همچنان تلفات می دهد

دبیر کانون جهانگردی شهرستان آبادان می‌گوید: نزدیک به ۲ دهه است که دوبانده شدن جاده اروندکنار به آبادان که مسیر رفت‌وآمد وسایل نقلیه بسیاری است در دستور کار مسئولان قرار گرفته اما همچنان این جاده به حال خود رها شده است.

احمد امیری در گفت‌وگو با ایسنا، خاطر نشان کرد: اقدامات جزیی توسط مسئولان انجام شده اما برای تعدیل و دوبانده ‌کردن ۷۰ کیلومتر جاده نزدیک به ۲ دهه معطلی معقول نیست.

او با اشاره به این‌که مضاف بر تردد کاروان‌های راهیان‌نور روستاهای بسیاری در مسیر این جاده قرار دارند، گفت: برای این منطقه پرتردد که مردم محلی و بومی بسیار تردد می‌کنند و به منطقه عملیاتی والفجر هشت متصل می‌شود و حتی بازدیدکننده بین‌المللی دارد معقول نیست که این جاده قدیمی همچنان تلفات بدهد.

دبیر کانون جهانگردی شهرستان آبادان ادامه داد: تصادفات زیادی در این جاده رخ می‌دهد و خانواده‌های بسیاری به دلیل عدم اقدام مسئولان ذی‌ربط آسیب جانی و مالی می‌بینند و داغدار می‌شوند.

امیری با تاکید بر این‌که وزارت راه هر چه زودتر باید اقدامات لازم را برای دوبانده کردن این جاده عملی کند، گوش‌زد کرد: این جاده با عنوان «جاده مرگ» شناخته می‌شود و اتفاقات دلخراش در این جاده و تداوم نبود توجه مسئولان واقعا امری اسف‌بار است.

 

 

منبع: ایسنا

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، شاعر، نویسنده، اروند کنار

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه