مستند ایرنا از خودکشی به سبک بدنسازی؛ ورزشکارانی که دیگر بیدار نمی‌شوند

آبادان , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۳/۰۹ دیدگاه‌ها برای مستند ایرنا از خودکشی به سبک بدنسازی؛ ورزشکارانی که دیگر بیدار نمی‌شوند بسته هستند   80 بازدید

اندازه فونت    
مستند ایرنا از خودکشی به سبک بدنسازی؛ ورزشکارانی که دیگر بیدار نمی‌شوند

ورزشکاران ما در رشته‌های مختلف در حال کسب افتخارات گوناگونی هستند اما برخی از آن‌ها برای رسیدن به اهداف بزرگ، صبر کمی دارند و در فکر تغییر یک شبه هستند. همین مسئله باعث شده که ورزشکاران، مخصوصا در رشته پرورش اندام و بادی‌بیلدینگ به فکر استفاده از داروها و مکمل‌های شیمیایی غیر فیزیولوژیکی باشند.

این مکمل‌ها باعث تغییر زیاد در زمان کم می‌شود اما عوارض آن‌ها آنقدر زیاد است که معمولا مرگ‌های ناگهانی را در پی خواهد داشت.

در پی رونق بازار داروهای کشنده بدنسازی برای رفع این مشکل و مطلع‌سازی مردم از خطرات این داروها به سراغ ساخت مستندی رفتیم و در آن از عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون پرورش اندام، دکتر مجتبی سالاری‌فر متخصص قلب و فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و اکبر خزایی داور بین‌المللی ایران در رشته پرورش اندام و تنها داور IFBBpro رفتیم تا در مورد این مسئله مهم بیشتر صحبت کنیم.

ورزش سایر حوزه ها ۰ نفر علیرضا حاجی امیری برچسب‌ها پرورش‌اندام بدنسازی مچ‌اندازی عبدالمهدی نصیرزاده قوی‌ترین مردان فیتنس هادی چوپانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام داروخانه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هادی چوپان پرورش اندام سازمان غذا و دارو اکبر خزایی

 

 

منبع: ایرنا

 

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، شاعر، نویسنده، هیئت بدنسازی

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه