برگزاری دوره عملی مربیگری درجه ۳ بدنسازی و پرورش اندام در منطقه آزاد اروند

آبادان , منطقه آزاد اروند , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۱/۱۴ دیدگاه‌ها برای برگزاری دوره عملی مربیگری درجه ۳ بدنسازی و پرورش اندام در منطقه آزاد اروند بسته هستند   277 بازدید

اندازه فونت    
برگزاری دوره عملی مربیگری درجه ۳ بدنسازی و پرورش اندام در منطقه آزاد اروند

برای اولین بار دوره عملی مربیگری بدنسازی و پرورش اندام در منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

به گزارش………به نقل از روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند، ثبت نام این دوره از روز پنج شنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ و از طریق پرتال آموزشی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت.

بنا به این گزارش، متقاضیان شرکت در این دوره می توانند با ورود به سایت و پرتال آموزشی فدارسیون و انتخاب گزینه هیات اروند و درج اطلاعات خواسته شده نامنویسی نموده و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا طرح سوال با شماره ۰۹۳۶۶۶۶۲۱۲۶ تماس حاصل فرمایند‌.
شایان ذکر است حضور در این دوره برای عموم ورزشکاران و علاقمندان در سراسر کشور آزاد می باشد.
ذکر این نکته ضروری است که بر اساس بخشنامه های الزام آور فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، کلیه باشگاه های دایر و در شرف تاسیس منطقه آزاد اروند موظف و ملزم به در اختیار گرفتن مربیان رسمی بدنسازی و دارای حداقل کارت مربیگری درجه ۳ فدراسیون هستند.
بدیهی است در صورت به کارگیری اشخاص فاقد صلاحیت های قانونی برای مربیگری توسط مدیران باشگاه ها، از ادامه کار افراد مذکور ممانعت و با موارد تخلف از ضوابط و دستورالعمل های فدراسیون برخورد قانونی خواهد شد.
در پایان به اطلاع می رسانیم، دوره یاد شده از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند و تحت نظارت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه