فراخوان دریافت طرح و ایده‌ها برای احیای مشاغل آسیب‌دیده ناشی از حادثه متروپل آبادان

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۱/۰۳/۳۱ دیدگاه‌ها برای فراخوان دریافت طرح و ایده‌ها برای احیای مشاغل آسیب‌دیده ناشی از حادثه متروپل آبادان بسته هستند   586 بازدید

اندازه فونت    
فراخوان دریافت طرح و ایده‌ها برای احیای مشاغل آسیب‌دیده ناشی از حادثه متروپل آبادان

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، علی خانی ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به اینکه ساختمان متروپل در خیابان امیرکبیر آبادان مستقر بوده و این محل یکی از اماکن مرکزی استقرار کسبه و اصناف مختلف است؛ در حال حاضر همگی کسب و کارهای مستقر در این منطقه تحت تأثیر حادثه دردناک ریزش ساختمان مذکور قرار گرفته و هرکدام به نوعی دچار ضرر و زیان شده و با مشکلات عدیده مواجه هستند.

خانی اظهار داشت: بر همین اساس عملیات آواربرداری، ایمن‌سازی و بهسازی محل حادثه چند ماه به‌طول خواهد انجامید و در این مدت محدوده نسبتاً وسیعی از خیابان امیرکبیر مسدود و محدود خواهد بود و این امر لزوم مساعدت و همیاری با کسبه و اصناف فوق‌الذکر را بیش از پیش می‌نماید.

عضو هیات مدیره و معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی می‌‎بایست اقدامات لازم توسط این سازمان انجام شود؛ محورهای فراخوان در نظر گرفته شده را به‌شرح ذیل اعلام کرد:

۱- راهکارهای پیشنهادی جهت جبران ضرر و زیان کسب و کارهایی که در اثر حادثه متروپل به کلی از بین رفته یا اجباراً تعطیل شده اند.

۲- راهکارهای پیشنهادی جهت احصا و تشخیص کسب و کارهایی که به‌طور غیر مستقیم از حادثه متروپل تأثیر پذیرفته و با مشکل مواجه شده‌اند‌ و چگونگی کمک به آنها.

گفتنی است شرکت کنندگان می توانند طرح‌ها و ایده های خود را با ذکر مشخصات و سوابق تا پایان وقت اداری سه‌شنبه مورخ هفتم تیر‌ماه سال جاری از طریق پورتال دبیرخانه به نشانی https://arvandfreezone.com/fa/metropol ارسال نمایند.
پس از بررسی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی ضمن استفاده و به‌کارگیری هر طرح و ایده کاربردی به بهترین پیشنهادات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت.

 

 

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان، منطقه آزاد اروند

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه