برای زیارت عتبات عالیات با موافقت ایران و عراق لغو روادید در مرز‌های زمینی

آبادان تاریخ انتشار: ۰۱/۰۳/۲۹ دیدگاه‌ها برای برای زیارت عتبات عالیات با موافقت ایران و عراق لغو روادید در مرز‌های زمینی بسته هستند   395 بازدید

اندازه فونت    
برای زیارت عتبات عالیات با موافقت ایران و عراق لغو روادید در مرز‌های زمینی

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان گفت: با موافقت ایران و عراق روادید برای زائران در مرز‌های زمینی لغو شده است و تردد فقط از طریق کاروان‌های حج و زیارت امکان پذیر و با ظرفیت مشخص امکان پذیر است.

ولی الله حیاتی با اشاره به اینکه تردد زائران به کشور عراق فقط از طریق کاروان‌های زیارتی امکان پذیر است، خاطر نشان کرد: افرادی که قصد سفر به عتبات و عالیات در کشور عراق را دارند باید با مراجعه به دفاتر رسمی حج و زیارت ثبت نام کنند.

وی با تاکید بر اینکه تردد انفرادی به عتبات عالیات امکان پذیر نیست ادامه داد: افراد به مرز‌های زمینی در استان مراجعه نکنند و تردد صرفا از طریق کاروان‌های حج و زیارت در مرز شلمچه با ظرفیت مشخص امکان پذیر است.

معاون استاندار خوزستان افزود: تقاضای ما از هموطنان این است که چنانچه قصد سفر بدون روادید به عتبات و عالیات را دارند باید به دفاتر رسمی زیارتی مراجعه کنند تا طی تشریفات قانونی اجازه خروج از مرز را دریافت کنند.

در روزهای گذشته از آبادان ۱۶۰زائر عازم مکه مکرمه شدند و طبق آخرین خبرها زائران در صحت و سلامت کامل در مدینه منوره مشغول مناسک حج هستند.

 

 

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه