اعطای تسهیلات کارآفرینی به خسارت دیدگان متروپل

آبادان تاریخ انتشار: ۰۱/۰۳/۲۹ دیدگاه‌ها برای اعطای تسهیلات کارآفرینی به خسارت دیدگان متروپل بسته هستند   514 بازدید

اندازه فونت    
اعطای تسهیلات کارآفرینی به خسارت دیدگان متروپل

به گفته احسان عباسپور در برنامه رو در رو شبکه آبادان، اصنافی که تا ۱۰ روز اول تعطیل و دچار ضرر و زیان شدند و اصنافی که در حال حاضر در محدوده کارگاهی قرار دارند و همچنان تعطیل هستند اصناف خسارت دیده محسوب می‌شوند و به آن‌ها تسهیلات کارآفرینی پرداخت می‌شود.
عباسپور از اصنافی که در محدوده ساختمان متروپل قرار دارند خواست مدارک و اسناد خود را به فرمانداری ویژه آبادان ارسال کنند تا پس از بررسی برای دریافت تسهیلات به صندوق کارآفرینی معرفی شوند.
فرماندار آبادان با اشاره به این که دادستانی استان خوزستان ستاد رسیدگی به شکایات را تشکیل شد تا دادخواست‌های کسانی را که در این حادثه دچارت خسارت شدند را جمع آوری و رسیدگی شود، اعلام کرد: در حادثه متروپل ۴ گروه خسارت دیدند: افرادی که در این حادثه عزیزان خود را از دست دادند، افرادی که دچار آسیب جسمی شدند و اصناف و کسانی که در ساختمان متروپل ملک خریداری کرده بودند.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان هم در این برنامه گفت: به دستور رییس جمهور برنامه‌ای برای توسعه شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با توجه با موقعیت راهبردی این دو شهر با حضور تمام دستگاه‌های اجرایی، معاون اجرایی ریاست جمهور و بخش‌های اقتصادی طراحی شده تا آینده روشنی برای این دو شهرستان داشته باشیم.
رضا فتوحی با اشاره به سفر اخیر معاون اجرایی رییس جمهور به آبادان گفت: در این سفر مصوباتی در بخش‌های زیربنایی، امور اجتماعی و فرهنگی، امور اقتصادی و امور امنیتی جهت اشتغال، رونق اقتصادی و تجارت با کشور‌های همسایه و استفاده بهینه از منابع منطقه تصویب شد.

 

 

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه