آبادان گوی سبقت را در ابتلا به کرونا ربود

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۱/۰۸ دیدگاه‌ها برای آبادان گوی سبقت را در ابتلا به کرونا ربود بسته هستند   821 بازدید

اندازه فونت    
آبادان گوی سبقت را در ابتلا به کرونا ربود

شکراله سلمان زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: در شبانه روز گذشته ۴۰ مورد ابتلا به کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان ثبت شد که ۲۳ نفر مربوط به آبادان، هشت نفر در خرمشهر و ۹ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده است.

به گفته او ۳۴ نفر از مبتلایان جدید کرونا سرپایی هستند که ۲۰ نفر در آبادان، هفت نفر در خرمشهر و هفت نفر از شادگان با مراجعه به مراکز درمانی خدمات سرپایی دریافت کردند.

این مسئول گفت: دیروز هفت بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان آبادان بستری و چهار بیمار نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند و در حال حاضر موارد مثبت بستری کرونایی در بیمارستان‌های منطقه ۱۹ نفر هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با اعلام ثبت یک روز بدون فوتی بر اثر کرونا در جنوب غرب خوزستان، گفت: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی کرونا تا کنون ۳۵۳ هزار و ۱۱ مورد بوده که از این تعداد ۱۸ هزار و ۶۸ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۹۵۱ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان‌ها مرخص شده اند.

به گفته مسئولان حوزه پزشکی رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تزریق واکسیناسیون می‌تواند بدن افراد را در برابر ابتلا به بیماری ویروسی کرونا ایمن کند.

 

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه