تجلیل از بانوان شاغل در آبادان به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در اداره های آبادان تجلیل شد.

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۱/۰۳ دیدگاه‌ها برای تجلیل از بانوان شاغل در آبادان به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در اداره های آبادان تجلیل شد. بسته هستند   479 بازدید

اندازه فونت    
تجلیل از بانوان شاغل در آبادان به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در اداره های آبادان تجلیل شد.

شهردار آبادان با تبریک سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و نیز گرامیداشت روز زن گفت: زنان در موفقیت و در پیشبرد اهداف هر جامعه ای نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

حسین حمیدپور نقش زنان بوِیژه حضرت زهرا س و حضرت خدیجه (س)  را در تاریخ اسلام بسیار موثر و تاثیر گذار دانست و افزود: زنان ماننند ریشه هایی هستند که میتوانند یک جامعه را تنومند کنند و موجبات تعالی آن جامعه را فراهم آورند.

سرهنگ رضا اشیری جانشین فرماندهی انتظامی آبادان نیز، گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه کامل اخلاق و پاکیزگی است و بانوان مسلمان بایستی با بهره برداری از الگوهای ناب اسلامی و فضائل اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در مسیر زندگی، زندگی سالم و تأثیرگذاری در خانواده و جامعه داشته باشند.

درپایان به مناسبت گرامیداشت این روز فرخنده  ، هدایایی به بانوان اهدا شد.

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر،خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه