در پی مه غلیظ کنترل و مسدود شدن موقتی محورهای ارتباطی آبادان مه غلیظ جاده آبادان – اهواز و آبادان – ماهشهر را به حالت نیمه بسته درآورد.

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۲۵ دیدگاه‌ها برای در پی مه غلیظ کنترل و مسدود شدن موقتی محورهای ارتباطی آبادان مه غلیظ جاده آبادان – اهواز و آبادان – ماهشهر را به حالت نیمه بسته درآورد. بسته هستند   794 بازدید

اندازه فونت    
در پی مه غلیظ کنترل و مسدود شدن موقتی محورهای ارتباطی آبادان مه غلیظ جاده آبادان – اهواز و آبادان – ماهشهر را به حالت نیمه بسته درآورد.

سرهنگ دوم طیبی افزود: جاده‌های یاد شده در روز‌های مه آلود کنترل می‌شود و ماموران به کسانی که برای سفر‌های غیر ضروری راهی جاده‌ها شدند، هشدار می‌دهند.

این روند در روزهای آینده با ادامه مه آلود بودن جاده ها ادامه خواهد داشت، کنترل و بسته بودن جاده های آبادان – اهواز و آبادان – ماهشهر تا زمان رفع مه گرفتگی ادامه دارد.

در روزهای آینده هم کنترل جاده ها برای حفظ ایمنی و جلوگیری از تصادفات جاده ای در روزهای مه آلود تداوم دارد. 

از شهروندان خواسته شده از سفرهای غیر ضروری در ساعات مه آلود جاده ها خودداری کنند، با سرعت مطمئنه برانند و از سالم بودن و ایمنی بودن خودرو و چراغ های آن مطمئن شوند.

مه گرفتگی جاده ها در هفته های اخیر سبب تصادفات زنجیره ای زیادی در جاده های ارتباطی استان بویژه آبادان شده است.

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه