دیدار با خانواده شهدا در آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۲۲ دیدگاه‌ها برای دیدار با خانواده شهدا در آبادان بسته هستند   665 بازدید

اندازه فونت    
دیدار با خانواده شهدا در آبادان

شامگاه سه شنبه فتوحی معاونت امور هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان به همراه احسان عباسپور سرپرست فرمانداری ویژه آبادان و تنی چند از مسئولین محلی و پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور در منزل خانواده شهدای پرورش و همچنین شهید مدافع حرم حاج سعید سیاح طاهری ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.

معاونت امور هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز ایران اسلامی امنیت و اقتدار خود را مدیون تمام شهدایی است که جان شیرین شان را در راه حفظ تمامیت ارضی و مملکت و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی تقدیم نظام کردند.

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان نیز در این نشست تاکید کرد: ما خادمین شهدا هستیم و قطعاً می‌بایست یاد این ایثارگران والامقام را گرامی بداریم و در مسیر حرکت آنها گام برداریم. منش و مکتب این شهیدان عزیز می بایست الگوی زندگی همگان قرار گیرد.

خانواده پرورش سه شهید والامقام به نام شهید علیرضا، محمدرضا و حمیدرضا پرورش بین سال‌های۱۳۶۰الی۱۳۶۱ در ایام دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی ایران کردند.

همچنین سردار شهید مدافع حرم شهید حاج سعید سیاح طاهری نیز در سال ۱۳۹۴ در کشور سوریه و شهر حلب بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید مزار این شهدا در گلزار شهدای آبادان است.

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه