غیبت چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان مقابل تیم هوادار تهران غایب هستند.

آبادان , خبرهای وِیژه , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۲۱ دیدگاه‌ها برای غیبت چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان مقابل تیم هوادار تهران غایب هستند. بسته هستند   1559 بازدید

اندازه فونت    
غیبت چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان چهار بازیکن صنعت‌نفت آبادان مقابل تیم هوادار تهران غایب هستند.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: چهار بازیکن این تیم در مسابقه برابر تیم هوادار تهران محروم و مصدوم هستند و نمی‌توانند تیم را همراهی کنند.
بهنام سراج اظهار داشت: از هفته پانزدهم لیگ برتر در دیداری حساس و مهم میهمان هوادار تهران هستیم که کسب امتیاز در این بازی برای حفظ جایگاه تیم صنعت نفت آبادان در جدول رده بندی مهم است.
وی افزود: امید حامدی‌فر هافبک میانی و کلیدی تیم صنعت‌نفت که در دیدار قبلی برابر نفت مسجدسلیمان از زمین بازی اخراج شد نمی‌تواند تیم را همراهی و غایب مهم ما در این دیدار خواهد بود.
مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: فرزاد جعفری و احمد اهل‌شاخه ۲ مدافع کناری و میانی تیم نیز مصدوم هستند و شانس حضور در این دیدار را از دست دادند.
سراج بیان کرد: رضا جبیره مهاجم صنعت‌نفت نیز سومین مصدوم تیم است که به این دیدار نمی‌رسد و باید با این چهار بازیکن غایب به مصاف هوادار تهران برویم.
وی افزود: کسب امتیاز در این دیدار تنها هدف بازیکنان و کادر فنی تیم است چرا که تیم هوادار در جدول نزدیک تیم صنعت نفت آبادان قرار دارد.
تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان که با ۱۶ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر قراردارد پنجشنبه و از چارچوب هفته پانزدهم این مسابقات ساعت ۱۵ میهمان هوادار تهران است.

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان، خبر ورزشی، اخبار ورزشی، خبرورزشی، اخبارورزشی

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه