درخواست مسئولان بهداشت از فرهنگیان شادگان

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۰۷ دیدگاه‌ها برای درخواست مسئولان بهداشت از فرهنگیان شادگان بسته هستند   1718 بازدید

اندازه فونت    
درخواست مسئولان بهداشت از فرهنگیان شادگان

نورالله طاهری روز دوشنبه با بیان اینکه از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر معلم شادگانی فقط یکهزار و ۴۸۶ نفر برای تزریق واکسن کرونا اقدام کرده‌اند افزود: انتظار می‌رفت تا کنون صددرصد فرهنگیان برای تزریق واکسن اقدام کرده باشند.

او ادامه داد: ۸۵۴ معلم شهرستان شادگان دُز اول، ۶۲۶ معلم دُز دوم و تنها ۶ نفر دُز سوم واکسن کووید۱۹ را تزریق کردند که نسبت به دیگر شهرستان‌ها آمار بسیار پایینی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: از معلمان شاغل در شهرستان شادگان انتظار می‌رود به عنوان قشر فرهنگی و الگو، برای واکسینه شدن پیش قدم شوند.

طاهری با بیان اینکه با ورود اُمیکرون به کشور تنها راه ایمن شدن برابر کووید۱۹ تزریق واکسن است اضافه کرد: در حالی که جامعه هدف در بیشتر نقاط کشور دُز سوم واکسن را دریافت کرده‌اند جامعه فرهنگی شادگان از این اقدام سر باز می‌زنند.

او خاطرنشان کرد: واکسن کرونا به اندازه کافی در شهرستان شادگان موجود است و سیستم اجرایی هم فعالیت مناسبی دارد اما جامعه فرهنگی شادگان استقبال مناسبی از واکسیناسیون ندارد و حتی برخی از آنان در فضای مجازی در این خصوص تبلیغ منفی می‌کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: مراکز واکسیناسیون آموزش و پرورش شادگان برای تزریق دٌزهای اول، دوم و سوم واکسن فرهنگیان آماده است .

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه