بررسی مشکلات خوزستان روی میز ریاست جمهوری

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۰۲ دیدگاه‌ها برای بررسی مشکلات خوزستان روی میز ریاست جمهوری بسته هستند   880 بازدید

اندازه فونت    
بررسی مشکلات خوزستان روی میز ریاست جمهوری

استاندار خوزستان در گفت‌وگوی تلفنی با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آبادان با اشاره به نشست هیات دولت که با حضور رئیس جمهور برگزار شد گفت: در این نشست برخی از مشکلات و گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت در استان خوزستان مطرح شد و گزارشی در خصوص مشکلات استان و راه‌حل‌ها، اقدامات انجام شده درخصوص بازسازی مناطق زلزله زده و نیز عملکرد استانداری به هیات وزیران ارائه کرد.
صادق خلیلیان  افزود: رییس جمهور در این نشست اعلام کرد باید خوزستان به طور خاص و ویژه مورد توجه قرار گیرد و از همه اعضای دولت خواست که با جدیت برای رفع مشکلات و تکمیل طرح‌های این استان تلاش کنند.

او همچنین با اشاره به رضایت ریاست جمهوری از عملکرد ۱۰۰ روزه در استان گفت: در این نشست توانستیم طرح‌های سفر هیات دولت به خوزستان را شناسنامه‌دار کنیم و در نشست‌هایی با معاون اجرایی رییس جمهور و در نهایت با معاون اول مشکلات استان بخصوص شهرستان‌های آبادان و خرمشهر به تصویت رسید.
استاندار خوزستان در ادامه افزود: رییس جمهور تاکید داشت مصوبات این نشست باید به سرعت ابلاغ و منابع مالی آن‌ها هرچه سریعتر تامین شود.
خلیلیان از تامین آب آشامیدنی استان بخصوص شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان به عنوان یکی از مشکلات استان خوزستان نام برد و گفت: اعتبار تامین آب شرب مطمئن و اجرای طرح آن در دولت اخذ شد.

او گفت: مشکلات عدیده‌ای در خصوص فاضلاب شهر‌های آبادان، خرمشهر و شادگان وجود دارد و روند اجرایی این طرح‌ها و توسعه شهری آبادان و خرمشهر که هنوز چهره شهر‌های جنگزده دارند در دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
استاندار خوزستان تکیمل بیمارستان جدید طالقانی آبادان و بیماستان قلب خرمشهر را از دیگر مصوبات هیات دولت اعلام کرد.

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، اخبارآبادان، خبرآبادان،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه