دعوت فوری از شهروندان برای تزریق واکسن کرونا

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۳۰ دیدگاه‌ها برای دعوت فوری از شهروندان برای تزریق واکسن کرونا بسته هستند   1012 بازدید

اندازه فونت    
دعوت فوری از شهروندان برای تزریق واکسن کرونا

دکتر شکراله سلمان‌زاده افزود: واکسیناسیون کماکان در منطقه در حال انجام است هر چند که هنوز خیلی از مردم برای تزریق به مراکز مراجعه نکرده‌اند.

او ضمن ترغیب جدی مردم به تزریق واکسن کرونا، گفت: امیکرون وارد کشور شده است و تجارب قبلی نشان می‌دهد که در آینده نزدیک باید شاهد حضور آن در منطقه هم باشیم و امروز بهترین فرصت است که مردم عزیز منطقه برای دریافت واکسن اقدام کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: افرادی که ۲دوز را دریافت کرده و ۴ماه از آخرین تزریق‌شان نیز گذشته است برای تزریق دوز سوم به مراکز تعیین‌شده مراجعه کنند.

این متخصص بیماریهای عفونی با اشاره به اینکه علائم امیکرون خیلی با سویه‌های قبلی تفاوتی ندارد، گفت: شاید تعریق زیاد و خارش گلو از علائم مشخصه آن باشند.

او با اشاره به در پیش بودن شب یلدا و تهدیدبرانگیز بودن دورهمی‌ها در شرایط کنونی، عنوان کرد: به خاطر سلامت بزرگترها هم که شده این دورهمی را به صورت مجازی برگزار کنید.

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه