به دلیل احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه؛امدادگران هلال احمر خوزستان در وضعیت آماده‌باش قرار گرفتند.

خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۲۷ دیدگاه‌ها برای به دلیل احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه؛امدادگران هلال احمر خوزستان در وضعیت آماده‌باش قرار گرفتند. بسته هستند   1034 بازدید

اندازه فونت    
امدادگران هلال احمر خوزستان در وضعیت آماده‌باش قرار گرفتند

علی خدادادی ظهر امروز جمعه در گفت‌وگویی رسانه‌ای از آماده‌باش کامل تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان برای پاسخگویی سریع حوادث و متأثران احتمالی از بارش‌های پیش رو خبر داد.

وی افزود: با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی و احتمال بارش گسترده نزولات آسمانی در اقصی نقاط استان، امکان بروز آب‌گرفتگی معابر شهری، طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها، با همکاری نجاتگران این جمعیت اطلاع رسانی به عشایر و دیگر اهالی ساکن شده در حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها صورت پذیرفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: علاوه بر آمادگی کامل تیم‌های امداد و نجات نیز همه تجهیزات لجستیکی حوزه امداد و نجات این جمعیت نیز آماده به کار شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن عملیات امدادرسانی به بهترین نحو انجام شود.

خدادادی از هم استانی‌ها درخواست کرد که به دقت به هشدارهای اعلام شده مبنی بر متوقف نشدن در حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها توجه کنند و با تیم‌های امدادی نهایت همکاری را به عمل آورند.

منبع :خبرگزاری مهر

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، اخبارخوزستان، خبرخوزستان، خوزستان خبر، اخبار خوزستان، خبر خوزستان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه