تغییر جدید واتساپ برای افراد غریبه

وبگردی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۲۵ دیدگاه‌ها برای تغییر جدید واتساپ برای افراد غریبه بسته هستند   1065 بازدید

اندازه فونت    
تغییر جدید واتساپ برای افراد غریبه

پیامرسان واتساپ در حال ارائه یک ویژگی در بخش حفظ حریم خصوصی است که وضعیت آخرین بازدید شما را از افرادی که نمی‌شناسید یا با آن‌ها در برنامه چت نکرده‌اید پنهان می‌کند.
قبلاً واتساپ این ویژگی را به طور پیش‌فرض روی “همه” تنظیم می‌کرد و به هر کسی اجازه می‌داد تا وضعیت شما را ببیند. به‌روزرسانی جدید واتساپ، دیدن وضعیت شما را به افرادی که درپلتفرم اضافه کرده‌اید محدود می‌کند و به‌جای آن، این ویژگی را به‌طور پیش‌فرض روی “مخاطبین من” تنظیم می‌کند.
در پستی در توییتر، کاربری توضیح می‌دهد که ممکن است دیگر نتوانید وضعیت افراد دیگر را در این پلتفرم مشاهده کنید و همچنین ایمیلی از آنچه به نظر می‌رسد که پشتیبانی واتساپ است و ویژگی جدید را توصیف می‌کند را ارائه می‌دهد. در این ایمیل آمده است: “ما کار را برای افرادی که نمی‌شناسید و با آن‌ها چت نکرده‌اید، در دیدن آخرین بازدید و وضعیت آنلاینی شما در واتساپ سخت‌تر می‌کنیم. ”

گزینه “مخاطبین من” برای وضعیت “آخرین بازدید” قبلاً نیز در دسترس بود، اما هرگز پیش‌فرض برنامه نبود. همچنین شایان ذکر است که واتساپ در حال حاضر گزینه “هیچ کس” را نیز دارد که از دیدن وضعیت شما توسط همه کاربران جلوگیری می‌کند. وضعیت آخرین بازدید شما در واتساپ به سایر مخاطبین امکان می‌دهد که بدانند آخرین بار چه زمانی آنلاین بوده اید یا در حال حاضر از برنامه استفاده می‌کنید یا خیر.

 

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر وبگردی، اخبار وبگردی، خبروبگردی، اخباروبگردی

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه