تحویل بیش از۲ هزار واحد مسکونی به ایثارگران در خوزستان

اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۲۴ دیدگاه‌ها برای تحویل بیش از۲ هزار واحد مسکونی به ایثارگران در خوزستان بسته هستند   1425 بازدید

اندازه فونت    

، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در پایان نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: در این جلسه مقرر شد هیئت اجرایی و فرهنگی عضو هیئت امنای یادمان سردار شهید علی هاشمی تشکیل شود و تأمین منابع مالی و مدیریت واحد برای اداره این مجموعه ایجاد شود. همچنین مقرر شد شهردار مسئول تأمین منابع از دستگاه‌های متولی شود.تحویل بیش از۲ هزار واحد مسکونی به ایثارگران در خوزستان

عبدالرضا فرجیان دیگر موضوع این جلسه را ساماندهی اشتغال پایدار فرزندان شاهد و ایثارگر عنوان کرد و افزود: مقرر شده است به ریاست معاون اقتصادی استاندار جلسه‌ای تشکیل شود و از دستگاه‌هایی که می‌توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند، دعوت شود.

وی افزود: در زمینه مسکن ایثارگران نیز مقرر شد با حضور بنیاد مستضعفان، بنیاد شهید و راه و شهرسازی جلسه برای تامین زمین‌های مورد نیاز بنیاد شهید تشکیل شود. همچنین در حال حاضر ۲۱۸۴ واحد مربوط به سال ۹۹ با اسناد آن آماده تحویل است. اما اسناد املاک ۳۸۴ واحدی شهرک بعثت صادر نشده است و مقرر شد در کارگروه مسکن ایثارگران برای صدور اسناد تصمیم‌گیری شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: همچنین برای ساماندهی گلزار شهدا با حضور معاون امور عمرانی استاندار جلسه تشکیل و تصمیم گیری می‌شود.

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر اجتماعی، اخبار اجتماعی، خوزستان، خبراجتماعی، اخباراجتماعی،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه