پروژه ساخت بیمارستان جدید نفت آبادان در انتظار اعتبارات

آبادان , اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۱۱ دیدگاه‌ها برای پروژه ساخت بیمارستان جدید نفت آبادان در انتظار اعتبارات بسته هستند   1736 بازدید

اندازه فونت    
پروژه ساخت بیمارستان جدید نفت آبادان در انتظار اعتبارات

نصرالله حسونی بحرینی، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان گفت: پروژه ساخت بیمارستان جدید نفت آبادان که از سال ۹۱ آغاز شده بود با پیشرفت ۸۵ درصدی به دلیل کمبود اعتبارات متوقف شد و در حال حاضر برای از سرگیری عملیات آن تامین منابع مالی نیاز است.

او افزون بر کمبود اعتبارات مالی کم توجهی برخی از مسئولان پیشین در وزارت نفت را سبب طولانی شدن ساخت بیمارستان جدید نفت  آبادان دانست.

حسونی بحرینی از نگاه ویژه وزیر نفت به تکمیل طرح بیمارستان  صنعت نفت آبادان و موافقت وزیر برای تامین اعتبار مورد نیاز آن با پیگیری نمایندگان مردم آبادان خبر داد و افزود: در صورت اختصاص اعتبار ظرف مدت ۶ ماه این بیمارستان تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

او در خصوص این بیمارستان ۱۵۰ تخت خوابی توضیح داد:در این بیمارستان بخش‌های مختلف درمانی از جمله دندانپزشکی، اورژانس، کلینیک‌های داخلی قلب، گوارش، ارتوپدی، آندوسکوپی، سی‌تی اسکن، کلینیک جراحی چشم، مغز و اعصاب، اورولوژی، بخش زایمان و آزمایشگاه پیش بینی شده است.

 

 

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان آبادان

 

 

احمدامیری. اخبار خوزستان. خبر خوزستان.خوزستان.احمدامیری روزنامه نگار،اخبارخوزستان، خبرخوزستان،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه