پل کابلی مینوشهر عامل مرگ لاستیک خودروها+فیلم

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۰۴ دیدگاه‌ها برای پل کابلی مینوشهر عامل مرگ لاستیک خودروها+فیلم بسته هستند   6803 بازدید

اندازه فونت    
پل کابلی مینوشهر عامل مرگ لاستیک خودروها+فیلم

احمد امیری : درزهای انبساطی پل کابلی امام رضا در مینوشهر مدتی است که به عامل مرگ لاستیک های ساکنان این شهر تبدیل شده و روزانه تعدادی از خودروهای رهگذر به دلیل سرقت فلزهای مشبک یک طرفه این درزها دچار ترکیدگی لاستیک می شوند.

حال با توجه به گرانی این روزهای لاستیک ، رهگذران از این پل به ویژه مهمان هایی که آشنایی کامل با این شرایط ندارند درصورت رد شدن با سرعت بالا از آن باید به فکر عوض کردن لاستیک خودروی خود نیز باشند.

در این باره هاشم سیاحی، شهردار مینوشهر گفت: پل امام رضا در مینوشهر از یک ماه و نیم پیش دچار سرقت فلز درزهای انبساطی شد و روزانه بصورت میانگین لاستیک های سه خودرو از بین می روند که با پیگیری های انجام شده به زودی قرار است به منظور ترمیم موقت روی تکه فلز به جا مانده آسفالت قرار گیرد.

او از قرار دادن سرعتگیر روی این درز به سرقت رفته به منظور برطرف شدن مقطعی  مشکل ترکیدگی لاستیک ها خبر داد.

آسفالت مورد نیاز مینوشهر به دلیل نبود کارخانه آسفالت سازی در این شهر از کارخانه موجود در خرمشهر تامین می شود و با توجه به ایجاد مشکل در این کارخانه به محض رفع آن، عملیات اجرایی برطرف شدن مشکل پل امام رضا در مینوشهر آغاز می شود.

 

 

 

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،سرعتگیر

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه