زنگ خطر کرونا همچنان روشن است/ابتلای ۶ خرمشهری در یک روز

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۹ دیدگاه‌ها برای زنگ خطر کرونا همچنان روشن است/ابتلای ۶ خرمشهری در یک روز بسته هستند   5348 بازدید

اندازه فونت    
زنگ خطر کرونا همچنان روشن است/ابتلای ۶ خرمشهری در یک روز

شکراله سلمان زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: دیروز هشت مورد جدید مثبت کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان به ثبت رسید که ۲ نفر مربوط به آبادان و ۶ نفر از خرمشهر بود.

او افزود: از مجموع موارد کرونایی دیروز ۶ نفر به صورت سرپایی هستند و به این ترتیب ۲ نفر در آبادان و چهار نفر از خرمشهر در مراکز درمانی خدمات سرپایی دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی افزود: در شبانه روز گذشته پنج نفر بستری و چهار نفر نیز پس ازبهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

سلمان زاده با اعلام ثبت یک روز بدون فوتی دیگر به دلیل کرونا بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان‌ها ۲۵ نفر است.

او ادامه داد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۳۱۷ هزار و ۹۳۶ مورد بوده که از این تعداد ۱۷ هزار و ۸۳۳ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۷۴۸ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان‌ها مرخص شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،کرونا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه