پلمپ ۴ باب قهوه خانه غیرمجاز در بازدید نظارتی پلیس آبادان

آبادان , اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۸ دیدگاه‌ها برای پلمپ ۴ باب قهوه خانه غیرمجاز در بازدید نظارتی پلیس آبادان بسته هستند   5530 بازدید

اندازه فونت    
پلمپ ۴ باب قهوه خانه غیرمجاز در بازدید نظارتی پلیس آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از بازدید و نظارت بر ۲۵واحد صنفی قهوه خانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این بازدید‌ها ۴ واحد صنفی پلمب شد.

 سرهنگ‌ حسین زلقی گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی در این شهرستان، ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی ، طرح برخورد با قهوه خانه‌های غیر مجاز را اجرا کردند.

وی در ادامه بیان داشت: با هماهنگی قضائی و اخذ مجوز لازم در این خصوص ماموران پلیس از ۲۵قهوه خانه بازدید که به ۹ واحد صنفی تذکر و ۴ واحد دیگر نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط و قوانین صنفی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی آبادان افزود: این واحد‌های صنفی پلمپ شده عمدتا در مناطق مسکونی احداث شده بود و همین امر زمینه نارضایتی شهروندان را فراهم و دارای شاکی خصوصی بود.

سرهنگ زلقی در پایان با اشاره به اینکه این طرح در آبادان همچنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت غیرمجاز قهوه خانه یا کافی شاپ‌ها در سطح شهر مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس در میان بگذارند.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،امیری،احمد امیری،احمدامیری،فرمانده انتظامی آبادان،حسین زلقی،پلمپ کردن

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه