جزییات ساخت سریال حضرت معصومه اعلام شد

فرهنگی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۷ دیدگاه‌ها برای جزییات ساخت سریال حضرت معصومه اعلام شد بسته هستند   1893 بازدید

اندازه فونت    
جزییات ساخت سریال حضرت معصومه اعلام شد

جواد افشار در برنامه تشرف درباره جزییات ساخت سریال حضرت معصومه (س) گفت: پیشنهاد‌های بسیاری برای کارگردانی داشتم، اما به شدت علاقمند هستم سریال حضرت معصومه را با عشق و علاقه بسازم؛ مادرم سال گذشته فوت کرد و آرزویش این بود من سریال حضرت معصومه را بسازم. 

این کارگردان درباره بازیگر نقش حضرت معصومه (س) و نشان دادن سیمای حضرت گفت: در حال رایزنی هستیم و تلاش‌هایی انجام دادیم البته به ما توصیه شده که سیمای حضرت معصومه (س) را نمایش ندهیم و تلاش می‌کنیم با تمهیداتی حق مطلب را خوب ادا کنیم.

افشار اظهار کرد: سکانس اول سریال باشکوه است و خیلی آن سکانس را دوست دارم. یک شاعرانه است که حضرت معصومه (س) در سن ۸ سالگی شاگردی یک خانم را در مدینه سپری می‌کند و در آنجا شعر می‌خواند. شعرشان درباره نور در دل تاریکی است. شعر این سکانس دغدغه عجیب ما است که با چند نفر درباره آن صحبت کردم.

افشار اظهار کرد: من امیدوارم از تولیت‌های آستان قدس رضوی و حرم حضرت معصومه خواهش می‌کنم این افتخار را به ما بدهند اگر روزی لیاقت داشتیم و سریال حضرت را کلید بزنیم، سکانس اول سریال حضرت معصومه را با لباس خادمی این دو عزیز حرم حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) شروع کنیم.

فرهنگی،جواد افشار،سریال حضرت معصومه (س)

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه