تشکیل کارگروهی برای رفع دغدغه های بازاریان مجتمع تجاری اروند

آبادان , منطقه آزاد اروند تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۷ دیدگاه‌ها برای تشکیل کارگروهی برای رفع دغدغه های بازاریان مجتمع تجاری اروند بسته هستند   5079 بازدید

اندازه فونت    
تشکیل کارگروهی برای رفع دغدغه های بازاریان مجتمع تجاری اروند

مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند با تأکید بر تحقق خواسته‌های بازاریان مجتمع تجاری اروند(کنزالمال) در تصمیم‌گیری‌های آینده گفت: تلاش کردیم با تشکیل این کارگروه دغدغه‌هایی که از سوی اصناف و بازاریان مطرح‌ شده است، در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ کمال رضایی با اشاره به اینکه بازاریان وشرکت توسعه و سرمایه گذاری باید هماهنگ با هم و با وحدت رویه عمل کنند؛ افزود:با توجه این مهم و لزوم تجدید ساختار اداره امور این مجتمع، مشارکت کسبه، استفاده از تجارب و نظرات کارشناسی آن ها، مدیریت مجتمع تجاری اروند بعد از این بصورت کارگروهی انجام می شود.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند خاطر نشان کرد: ضمن اقبال از راهکارهای اجرایی پیشنهاد شده از سوی بازاریان ۳ نفر از کسبه مجتمع تجاری اروند و ۲ نفر از سوی شرکت در این کارگروه ۵ نفره حضور دارند.

کمال رضایی با اشاره به ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت بازاریان گفت: ساماندهی و بازسازی این بازار بدون همراهی کسبه و مساعدت سازمان منطقه آزاد اروند از عهده ی شرکت توسعه و سرمایه گذاری با میلیاردها تومان اجاره عقب افتاده خارج است.

گفتنی است؛ پیش از تشکیل این کارگروه محمد نظارت مدیریت مجتمع تجاری اروند ( کنزالمال) را بر عهده داشته است.

آبادان،مناطق آزاد،اخبار مناطق آزاد،منطقه آزاد اروند،آبادان خبر،آبادان نیوز،مجتمع تجاری اروند،کنزالمال،امیری،احمدامیری،احمد امیری،ahmadamiri,ahmad amiri

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه