نفت آبادان فردا با دو غایب به میدان می رود

آبادان , خبرهای وِیژه , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۶ دیدگاه‌ها برای نفت آبادان فردا با دو غایب به میدان می رود بسته هستند   5467 بازدید

اندازه فونت    
نفت آبادان فردا با دو غایب به میدان می رود

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ۲ بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت دیدار برابر گلگهر سیرجان را از دست دادند.

بهنام سراج چهارشنبه اظهار داشت:در یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین بازی‌های این فصل فردا باید از گلگهر سیرجان میزبانی کنیم و تنها هدفمان در این دیدار کسب سه امتیاز است.

وی افزود: محمود مطلق‌زاده و محمد اهل‌شاخه ۲ بازیکن مهم و کلیدی تیم صنعت‌نفت به دلیل مصدومیت توان حضور در این دیدار را ندارند و باید از بازیکنان جانشین به جای آنها استفاده کنیم.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: دیگر بازیکنان از هر لحاظ آماده قرار گرفتن در ترکیب هستند که با نظر کادر فنی وارد بازی خواهند شد.

سراج بیان کرد: گلگهر از تیم‌های برجسته و مدعی این فصل لیگ برتر به شمار می‌رود که کسب امتیاز از این تیم برای حریفان دشوار خواهد بود ولی آنها نیز برابر صنعت نفت آبادان روز سختی پیش رو خواهد داشت.

وی اظهار داشت: شرایط جدول به گونه‌ای است که هر ۲ تیم به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم دارند ولی ما به واسطه میزبانی انگیزه بیشتری برای کسب آن داریم و باید از تمام فرصتها در این بازی استفاده کنیم.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان فردا پنجشنبه از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر میزبان گلگهر سیرجان است.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،لیگ برتر فوتبال،صنعت نفت آبادان،گلگهر سیرجان،ahmadamiri,ahmad amiri

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه