سامانه جامع مدیریت برنامه های سازمان های مردم نهاد در منطقه آزاد اروند رونمایی شد

آبادان , فرهنگی , منطقه آزاد اروند تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۶ دیدگاه‌ها برای سامانه جامع مدیریت برنامه های سازمان های مردم نهاد در منطقه آزاد اروند رونمایی شد بسته هستند   4744 بازدید

اندازه فونت    
سامانه جامع مدیریت برنامه های سازمان های مردم نهاد در منطقه آزاد اروند رونمایی شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سامانه جامع مدیریت سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و هیأت های ورزشی در سازمان منطقه آزاد اروند، رونمایی و آماده فعالیت شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان در حاشیه رونمایی از سامانه جامع مدیریت موسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد اروند که با حضور روسای موسسات خیریه و مدیران سمن های منطقه برگزار شد، افزود: این سامانه با همت مدیریت توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان تهیه و با ثبت اولین موسسه در سامانه ، رسما شروع به فعالیت و عضو گیری نمود.

وی در توضیح فعالیت سامانه مذکور، اظهار داشت: موسسات خیریه، سمن ها و هیأت های ورزشی منطقه ضمن معرفی خود می توانند به یکدیگر متصل شده، اقدامات وفعالیتهای انجام شده را به اشتراک بگذارند و از قابلیت های مفید این سامانه استفاده نمایند.

طمیمیان با تأکید براینکه این سامانه سبب سرعت بخشیدن به پیشرفت و توسعه فعالیتهای اجتماعی منطقه می شود، تصریح کرد: جامعه هدف می توانند از طریق این سامانه و در فضای مجازی جذب خَیر، حامی و عضو گیری نمایند؛ همچنین نفرات تحت پوشش موسسات خیریه دارای پرونده الکترونیکی شده و ساماندهی میشوند .

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و هیأت های ورزشی نقش بسیار مهمی به عنوان واسطه بین افراد، قوای حاکم و جامعه ایفا می کنند؛ به همین دلیل مکانیزه کردن آن و اجرای این پروژه در راستای اجرایی شدن اهداف منطقه آزاد اروند در بخش سازمان های مردم نهاد به شمار می رود.

آبادان،مناطق آزاد،خبر مناطق آزاد،اخبار مناطق آزاد،منطقه آزاد اروند،امیری،احمدامیری،احمد امیری،سازمان مردم نهاد،ahmadamiri, ahmad amiri،آبادان خبر،آبادان نیوز

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه