نیمی از کارکنان واحد های صنعتی اروند واکسینه شده اند

آبادان , منطقه آزاد اروند تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۵ دیدگاه‌ها برای نیمی از کارکنان واحد های صنعتی اروند واکسینه شده اند بسته هستند   7528 بازدید

اندازه فونت    
نیمی از کارکنان واحد های صنعتی اروند واکسینه شده اند

رضا صلبوخی، آماری از میزان واکسیناسیون در سطح شهرک های صنعتی منطقه داد و گفت: در ۲ شهرستان خرمشهر و آبادان میزان واکسیناسیون از مجموعه ۵هزار و ۴۹۹ نفر شاغل، حدود ۶۰ درصد بوده است.

او دامه دارد: ۲هزار و ۸۷۶ نفر از شاغلین در محدوده شهرک های صنعتی اروند واکسن تزریق کرده و ۲ هزار و ۲۶۳ نفر هنوز واکسینه نشدند.

مدیر شهرک های صنعتی اروند از استقرار تیم بهداشتی برای واکسینه کردن افراد واکسینه شده خبر داد و گفت: مقرر شد با همکاری شهرک صنعتی و دانشگاه علوم پزشکی آبادان گروهی از شبکه بهداشت در مرکز فوریت ها و آتش نشانی شهرک های صنعتی مستقر شوند و افراد واکسینه نشده را واکسین کند.

به گفته او توافق با فرماندار خرمشهر جلب شده و رایزنی برای اجرای این طرح در آبادان نیز انجام خواهد شد.

صلبوخی در ادامه به شیوه برخورد با افراد واکسینه نشده در صورت امتناع از دریافت دز واکسن اشاره کرد و توضیح داد: تلاش شده تا به واحد های صنعتی در مرحله نخست مرخصی و تذکر داده شود و در صورت واکسینه نشدن از ورود فرد به واحدهای کارگاهی جلوگیری خواهد شد.

او بر اهمیت واکسینه شدن کارکنان واحدهای صنعتی تاکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت امر اشتغال و لزوم حفظ زنجیره تولید سعی بر فرهنگ سازی برای تزریق واکسن خواهد شد.

مدیر شهرک های صنعتی اروند حضور کارکنان در طول روز در محل کار را یکی از علل احتمالی واکسینه نشدن برخی شاغلین واحد‌های تولیدی اروند دانست و ابراز امیدواری کرد با استقرار این تیم بهداشتی مشکل برطرف شود.

صلبوخی همچنین از جان باختن ۵ نفر از واحدهای تولیدی در اروند خبر داد و بیان کرد: حدود پنج نفر از کارکنان واحدهای تولیدی در ۲ شهرستان آبادان و خرمشهر در اثر کرونا جان باختند اما مشکل حادی در سطح واحدهای تولیدی ایجاد نشده با این حال واکسیناسیون به طور جدی دنبال می شود.

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،منطقه آزاد اروند،واکسن کرونا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه