پالایش نفت آبادان خانه بسکتبال خوزستان را شکست داد

آبادان , خبرهای وِیژه , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۴ دیدگاه‌ها برای پالایش نفت آبادان خانه بسکتبال خوزستان را شکست داد بسته هستند   7591 بازدید

اندازه فونت    
پالایش نفت آبادان خانه بسکتبال خوزستان را شکست داد

دیدار معوقه از هفته‌ی چهارم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر دیروز بین دوتیم پالایش نفت آبادان و خانه بسکتبال خوزستان برگزار شد که با پیروزی ۹۰ بر ۸۶ طلایی پوشان آبادان به پایان رسید.

کوارتر اول این دیدار را شاگردان علی توفیق با نتیجه‌ی ۲۳ بر ۱۶ و کوارتر دوم نیز با نتیجه‌ی ۲۵ بر ۱۴ پیروز شدند، تا نیمه اول این دیدار با نتیجه‌ی ۴۸ بر ۳۰ پایان یابد.

امتیازات ۲ تیم در کوارتر سوم در عدد ۲۷ با هم برابر شد.

کوارتر چهارم این دیدار متعلق به خانه بسکتبال خوزستان بود که توانستند با نتیجه‌ی ۲۹ بر ۱۵ به پیروزی رسید.

احسان دلیر زهان با وجود اینکه در اواخر کوارتر سوم مرتکب ۵ خطای شخصی شد و از زمین بیرون رفت، در مدت ۲۹ دقیقه حضور با ۳۲ امتیاز، ۵ ریباند، ۴ پاس گل و ۲ توپ ربایی با تاثیر گذاری ۲۸ بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

بازیکنان پالایش نفت آبادان پس از این دیدار به استراحت می‌روند تا یکم آذرماه دور جدید تمرینات این تیم زیر نظر کادر فنی برای حضور در دور برگشت رقابت‌ها در آبادان آغاز شود.

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،ورزش،ورزشی،خبرورزشی،اخبارورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،بسکتبال

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه