برنامه ریزی ۱۲۰ برنامه محوری ویژه هفته بسیج در آبادان

آبادان , فرهنگی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۴ دیدگاه‌ها برای برنامه ریزی ۱۲۰ برنامه محوری ویژه هفته بسیج در آبادان بسته هستند   4981 بازدید

اندازه فونت    
برنامه ریزی ۱۲۰ برنامه محوری ویژه هفته بسیج در آبادان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: ۱۲۰ عنوان برنامه محوری به مناسبت هفته بسیج از سوی پایگاه های مقاومت در سطح شهرستان آبادان برنامه ریزی شده است.

شاپور احمدی دوشنبه اظهار داشت:  به مناسبت هفته بسیج رزمایش اقتدار بسیجیان با حضور پایگاه‌های مقاومت شهرستان آبادان برگزار می‌شود.

وی عطرافشانی مزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا، حضور در آئین نمازجمعه و میثاق با ولایت، رزمایش کمک‌های مومنانه و اردوهای جهادی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در آبادان عنوان کرد و افزود:به همین مناسبت یادواره و شب شعر دفاع مقدس در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج آبادان برگزار خواهد شد.

احمدی دیدار با خانواده‌ معظم شهیدان را دیگر برنامه‌ فرهنگی بزرگداشت هفته بسیج اعلام کرد و گفت: فلسفه و اهداف اصلی هفته بسیج انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده است و در این راستا اجرای برنامه‌های فرهنگی پرمحتوا و ارزشمند بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان با بیان اینکه نقش بسیجیان در دوران دفاع مقدس بسیار حائز اهمیت بود و ایثارگری آنان در ذهن مردم ماندگار شده است، گفت: بسیج همچون خاری در چشم دشمنان است و یکی از مهم‌ترین دلایل ترس و واهمه دشمنان وجود بسیجیان در کشور است.

هفته بسیج از ۲۹ آبان آغاز و تا  پنجم آذرماه ادامه دارد.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،هفته بسیج،بسیج آبادان،شاپور احمدی،احمدامیری،احمد امیری،ahmadamiri,ahmad amiri

منبع:ایرنا

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه