بخشدار مرکزی آبادان معارفه شد

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۴ دیدگاه‌ها برای بخشدار مرکزی آبادان معارفه شد بسته هستند   6366 بازدید

اندازه فونت    
بخشدار مرکزی آبادان  معارفه شد

با حکم صادق خلیلیان استاندار خوزستان بخشدار جدید بخش مرکزی آبادان منصوب و مراسم معارفه ی وی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان در نشست معارفه بخشدار مرکزی که به ریاست سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان برگزار شد، رمضان مهجوری به این سِمَت منصوب گردید.
پیش از این ادیب محاوی عهده دار این مسئولیت بود.
مهجوری از پرسنل رسمی وزارت کشور و فرمانداری ویژه آبادان است. وی همچنین از چهره های جانباز و آزاده سرافراز دفاع مقدس نیز می باشد.
فرماندار ویژه آبادان در این مراسم با تاکید به لزوم خدمت گذاری بهتر به اهالی و ساکنین بخش مرکزی و اروندکنار گفت:برای بنده فرماندار بودن، جز نوکری مردم چیزی نبود و نخواهد بود. مجموعه ی مسئولیت‌های گذرایی که به ما داده شده است اماناتی است که باید خروجی آنها پاسخگویی ما در مقابل مطالبات مردم باشد همه ی ما ملزم به خدمت گذاری هستیم.
وی خطاب به بخشدار جدید بخش مرکزی گفت:امیدوارم بتوانید با خدمت همه جانبه به روستاییان عزیزو تعامل با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش و روستا، در مسئولیت محول شده موفق و موید باشید.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،فرماندار آبادان،فرمانداری آبادان،زین العابدین موسوی،اروندکنار،امیری،احمد امیری،ahmad amiri,ahmadamiri, استاندار خوزستان،صادق خلیلیان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه