ابراز رضایت ساکنان یکی از مناطق آبادان از دستگیری متهم (م .آ)

آبادان , اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۴ دیدگاه‌ها برای ابراز رضایت ساکنان یکی از مناطق آبادان از دستگیری متهم (م .آ) بسته هستند   5195 بازدید

اندازه فونت    
ابراز رضایت ساکنان یکی از مناطق آبادان از دستگیری متهم (م .آ)

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری فروشنده اصلی مواد مخدر در یکی از مناطق این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد : طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز به منظور افزایش احساس امنیت شهروندان و ضربه زدن به افرادی که در زمینه خرید فروش مواد مخدر درسطح شهرستان آبادان فعالیت دارند به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: صبح امروز ماموران کلانتری۱۳قدس پس از انجام کار اطلاعاتی و هماهنگی قضایی ، در یک اقدام ضربتی موفق به دستگیری فروشنده اصلی موادمخدر ( م.آ)۳۳ ساله و دیگر همدست وی در یکی از مناطق جرم خیز این شهرستان شدند، و در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع هروئین و مواد صنعتی که به صورت بسته بندی و به شکل عجیبی جاساز شده بود ، بهمراه مبالغ حاصل از فروش مواد کشف وضبط نمودند.

این مقام انتظامی در خاتمه با بیان اینکه اکثر خرده فروشان دستگیر شده در اعترافات شان عنوان کرده اند که موادشان را از متهم دستگیر شده (م .آ) تهیه می کردند گفت : اهالی از دستگیری وی توسط کلانتری محل ابراز رضایت نمودند که پس از تشکیل پرونده هر دو متهم با قرار صادره از سوی دادسرا راهی زندان شدند .

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،امیری،احمد امیری،احمدامیری،فرمانده انتظامی آبادان،حسین زلقی،مواد مخدر،ahmadamiri,ahmad amiri

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه