تب کرونا در جنوب غرب خوزستان تا حدی فروکش کرد

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۳ دیدگاه‌ها برای تب کرونا در جنوب غرب خوزستان تا حدی فروکش کرد بسته هستند   6706 بازدید

اندازه فونت    
تب کرونا در جنوب غرب خوزستان تا حدی فروکش کرد

شکراله سلمان زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: دیروز پنج مورد جدید مثبت کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان به ثبت رسید که ۳ نفر مربوط به آبادان، یک نفر از خرمشهر و یک نفر از شادگان بود.

او افزود: از مجموع موارد کرونایی دیروز چهار نفر به صورت سرپایی هستند و به این ترتیب ۲ نفر در آبادان، یک نفر از خرمشهر و یک نفر از شادگان در مراکز درمانی خدمات سرپایی دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی افزود: در شبانه روز گذشته هفت نفر بستری و پنج نفر نیز پس ازبهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

سلمان زاده با اعلام ثبت فوت یک شهروند شادگانی در اثر ابتلا به بیماری کرونا بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان‌ها ۳۳ نفر است.

او ادامه داد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تا کنون ۳۱۳ هزار و ۵۳۰ مورد بوده که از این تعداد ۱۷ هزار و ۷۹۸ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۷۱۱ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان‌ها مرخص شده اند.

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،کرونا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه