واقعیت ماجرای اخراج زوج نابینا از فرودگاه آبادان چه بود؟

آبادان , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۲۰ دیدگاه‌ها برای واقعیت ماجرای اخراج زوج نابینا از فرودگاه آبادان چه بود؟ بسته هستند   4070 بازدید

اندازه فونت    
واقعیت ماجرای اخراج زوج نابینا از فرودگاه آبادان چه بود؟

مسعود خواست خدایی، مدیر فرودگاه آیت الله جمی آبادان در واکنش به منع درآمدزایی یک زوج نابینا در فرودگاه به درخواست او،گفت: ماجرای خروج زوج نابینا از غرفه خود در فرودگاه مربوط به  ۶ ماه قبل است و زوج روشن دل به درخواست و رضایت خود و با حضور یک نماینده فنی اقدام به جمع آوری وسایل خود کردند.

او ادامه داد: از آنجایی که غرفه های فرودگاه را نمی توان به اشخاص واگذار کرد و باید مربوط به یک برند و نهاد باشند، با خواسته این زوج در خصوص واگذاری غرفه به آنها به صورت شخصی در فرودگاه آبادان مخالفت شد.

خدایی از بازگشایی بازارچه اروند در آینده ای نزدیک خبر داد و بیان کرد: راه اندازی این بازارچه نویدی برای حمایت از جامعه معلولین به ویژه این خانم و آقای عبدالهی به همراه خواهد داشت تا بتوانند در آن درآمدزایی کنند.

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،زوج نابینا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه