واکسیناسیون در جنوب غرب خوزستان نامناسب است

آبادان , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۹ دیدگاه‌ها برای واکسیناسیون در جنوب غرب خوزستان نامناسب است بسته هستند   5896 بازدید

اندازه فونت    
واکسیناسیون در جنوب غرب خوزستان نامناسب است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آبادان در نشست ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: خروجی واکسیناسیون در جنوب غرب خوزستان با وجود ایجاد تغییر مثبت در روند  تزریق واکسن در منطقه همچنان نامناسب است که علت آن استقبال نکردن شهروندان از واکسن کرونا است.

او با تاکید بر اینکه در پاین بودن آمار واکسیناسیون منطقه ذره ای از کم کاری مجموعه بهداشت ودرمان احساس نمی شود از ضرب و تهدید نیروهای تزریق واکسن از سوی برخی شهروندان شادگانی به دلیل تشویق آن ها به دریافت واکسن خبر داد .

به گفته ی قربانی شهرستان شادگان از نظر تزریق واکسن آخرین شهر در کشور قرار گرفته است.

قربانی با اشاره آشنایی اهمیت واکسیناسیون برای شکست بیماری کرونا و پایین بودن آمار واکسیناسیون در منطقه ادامه داد: مهم ترین  گروه سنی برای ما گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال  است که باید هر دو دزواکسن خود را دریافت کنند.

او افزود: روند واکسیناسیون گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال خوشایند نیست و این موضوع مستلزم همکاری آموزش وپرورش برای تشویق دانش آموزان به دریافت واکسن است.

نشست ستاد مبارزه با کرونا در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آبادان با ریاست ساسان قربانی معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار شد.

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،کرونا

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه