کسب مدال نقره و دیپلم افتخار المپیاد علمی کشوری توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۷ دیدگاه‌ها برای کسب مدال نقره و دیپلم افتخار المپیاد علمی کشوری توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان بسته هستند   5496 بازدید

اندازه فونت    
کسب مدال نقره و دیپلم افتخار المپیاد علمی کشوری توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از کسب مدال نقره و دیپلم افتخار در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، برای اولین بار توسط دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

دکتر شکراله سلمان‌زاده اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان با تلاش شبانه‌روزی و همت بلند خود و به پشتوانه زحمات و راهنمایی اساتیدشان، در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور درخشیدند و افتخارآفرینی کردند.

وی گفت: مهسا سلطانی و امیرمحمد پارسانهاد، دانشجویان دوره هشتم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان، به ترتیب موفق به کسب مدال نقره و دیپلم افتخار سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور در حیطه آموزش پزشکی شدند و برای اولین بار این افتخارآفرینی را برای این دانشجویان دانشگاه رقم زدند.

دکتر سلمان‌زاده ضمن تبریک به این دانشجویان افزود: شایان ذکر است راهیابی دانشجویان به مرحله نهایی المپیاد دانشجویی و کسب افتخار در این عرصه برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی آبادان حاصل شده و امیدواریم در آینده نیز با تلاش دانشجویان توانمند و استعدادهای درخشان این دانشگاه و حمایت و راهنمایی‌های اساتید مجربشان شاهد موفقیت‌های بیش از پیش آنان باشیم.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،امیری،احمد امیری،احمدامیری،دانشگاه پزشکی آبادان،شکراله سلمان زاده،المپیاد،المپیاد علمی،ahmadamiri،ahmad amiri

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه