آخرین خبرها از پرونده فوت یک زن بر اثر شلیک مامور پلیس در خوزستان

اجتماعی , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۷ دیدگاه‌ها برای آخرین خبرها از پرونده فوت یک زن بر اثر شلیک مامور پلیس در خوزستان بسته هستند   4393 بازدید

اندازه فونت    
آخرین خبرها از پرونده فوت یک زن بر اثر شلیک مامور پلیس در خوزستان

در پی انتشار خبری مبنی بر شلیک اشتباهی یک مامور پلیس به یک خانواده در اهواز که منجر به مرگ یک خانم شد؛ علی افتخاری رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح خوزستان اظهار داشت: در تاریخ دهم مهرماه وکیل اولیای دم طی شکوائیه‌ای با ارائه به دادسرای نظامی عنوان کرده در مورخه نهم مهرماه زمانی که موکلش به اتفاق همسر و فرزند خردسالشان با خودرو پژو پارس سفید در حرکت بوده مورد اصابت تیر مامورین قرار گرفته و همسر وی فوت می‌کند.

وی افزود: حسب دستور معاون دادستان جهت بررسی اولیه موضوع به بازرسی انتظامی استان خوزستان اعلام تا ظرف حداکثر یک هفته نتیجه اعلام شود.

افتخاری تصریح کرد: بازرسی انتظامی در تاریخ ۱۷ مهرماه طی گزارشی بعد از تحقیق از نفرات در مأموریت اعلام داشته که در تاریخ نهم مهرماه ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر سرقت به عنف جانشین کلانتری در معیت عوامل گشت در محل حاضر و خانمی بیان داشته یک دستگاه پژو پارس سفید شیشه دودی با سه نفر سرنشین با توسل به زور اقدام به سرقت یک رشته گردنبند و سه عدد النگو به ارزش ۲۵ میلیون تومان از وی سرقت کرده و متواری شده اند. مراتب اعزام نیرو و طرح مهار از طریق فرماندهی سریعا به کلیه مقر‌های تابعه اعلام می‌شود.

وی افزود: در این گزارش اشاره شده که یکی از ماموران پلیس در حین گشت به یک دستگاه پژو پارس با مشخصات اعلامی مشکوک می‌شود و بعد از ایست و شلیک سه تیر هوایی و به علت عدم توقف خودروی فوق به سمت لاستیک خودرو تیراندازی می‌کند که در این تیراندازی خانم راننده خودرو که در صندلی عقب نشست بوده مورد اصابت تیر قرار می‌گیرد و بعد از انتقال در بیمارستان فوت می‌کند.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح خوزستان تصریح کرد: به محض وصول گزارش اقدامات قضایی انجام و پرونده به شعبه اول بازپرسی ارجاع و در حال رسیدگی است.

وی خاطرنشان کرد: موضوع با توجه به تحقیقات صورت گرفته در دست بررسی است.


خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،حوادث،خبرحوادث،اخبارحوادث،خبر حوادث،اخبار حوادث

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه