اقتدار سپاه ایران حقارت آمریکا را نشان می دهد

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۴ دیدگاه‌ها برای اقتدار سپاه ایران حقارت آمریکا را نشان می دهد بسته هستند   4530 بازدید

اندازه فونت    
اقتدار سپاه ایران حقارت آمریکا را نشان می دهد

امام جمعه آبادان گفت: حرکت نیروی دریایی سپاه اقتدار و توان دفاعی ایران و نیز حقارت آمریکا را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در خطبه‌های نماز جمعه آبادان افزود: آمریکا خود را مالک ثروت مردم و جهانیان می‌داند اما بارها برابر ایران به حقارت رسیده است.

وی با بیان اینکه آمریکا خود را یک ابرقدرت و در راس تمام کشورهای جهان می‌داند، ادامه داد: ضربه‌های پی‌درپی ایران اسلامی به این رژیم تروریستی مانند درهم کوبیدن پایگاه عین الاسد در عراق، دستگیری افسران آنها در دریا و نقش بر آب کردن نقشه هایشان، هیمنه آنها را در هم شکست.

خطیب جمعه آبادان با اشاره به حقیر شدن آمریکا در برابر نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی‌ها در  منطقه دریایی ما امکان ادامه حضور ندارند ضمن اینکه دوران ترس ملت‌ها با حرکت ناوها تمام شده است. 

حجت الاسلام غبیشاوی با اشاره به توان دفاعی ایران برابر دشمنان بیان کرد: خیلی از کشورها سلاح‌های پیشرفته‌تری نسبت به ایران دارند ولی روحیه دفاعی مانند غیورمردان ایران را ندارند.

وی  با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی با هوشیاری همواره از اعتبار و حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال دفاع است، افزود: امروز با تلاش سربازان جان برکف ایران اسلامی، توطئه‌های استکبار جهانی و دشمنان یکی پس از دیگری در حال خنثی شدن است.

خطیب جمعه آبادان خواستار ساماندهی حقوق‌های نجومی شد و بیان کرد: تحریم ها بر ایران اثربخش نبوده اما مشکلات داخلی از جمله حقوق‌های نجومی و برخی بی کفایتی‌های مسوولان سفره مردم را کوچک کرده است.

وی افزود: از دولت انقلابی انتظار داریم با اشرافی‌گری و حقوق‌های نجومی برخورد کند و مسوولان بجای چسبیدن به میز، فکر خدمت کردن به ملت باشند.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،امیری،احمد امیری،احمدامیری،امام جمعه آبادان،غبیشاوی،آمریکا،ahmadamiri،ahmad amiri

منبع:ایرنا

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه