زنیت جانشین آزمون را پیدا کرد / سردار زیر ذره بین استعدادیابان رم

ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۳ دیدگاه‌ها برای زنیت جانشین آزمون را پیدا کرد / سردار زیر ذره بین استعدادیابان رم بسته هستند   5465 بازدید

اندازه فونت    
زنیت جانشین آزمون را پیدا کرد / سردار زیر ذره بین استعدادیابان رم

به گزارش توئیتر Transfers۲۴hr، تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ به دنبال جذب آرتور کابرال، مهاجم برزیلی بازل و برترین گلزن مسابقات لیگ سوئیس است.

کابرال می‌تواند جایگزین سردار آزمون شود که قراردادش با باشگاه سن پترزبورگ در تابستان به پایان می‌رسد. سردار می‌تواند زودتر از این در پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم زنیت را ترک کند.

مهاجم ایرانی ۲۶ ساله زنیت توجه چند باشگاه از ۵ لیگ برتر اروپا را نیز به خود جلب کرده است. سه شنبه شب در جریان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در تورین، جایی که زنیت برابر یوونتوس ۲ بر ۴ شکست خورد، استعدادیابان رم و فیورنتینا بازی این مهاجم ایرانی را از نزدیک تماشا کردند. آزمون در پایان بازی گل دوم پترزبورگ‌ها را به ثمر رساند.

آرتور کابرال ۲۳ ساله برای فصل سوم برای بازل بازی می‌کند. عملکرد این مهاجم هر فصل رو به بهبود بوده است، او در اولین فصل خود در لیگ سوئیس ۱۴ گل و فصل گذشته ۱۸ گل به ثمر رساند و دومین گلزن برتر لیگ شد. کابرال در این فصل با ۱۳ گل در ۱۲ بازی پیشتاز جدول گلزنان است. او در ۹ بازی لیگ کنفرانس ۱۰ گل دیگر به ثمر رساند. کابرال به تیم ملی برزیل دعوت شد، اما هنوز در مسابقات تیم ملی شرکت نکرده است.

کابرال تا سال ۲۰۲۳ با بازل قرارداد دارد. ترانسفرمارکت این بازیکن را ۱۵ میلیون یورو تخمین زده است.

ورزشی،خبرورزشی،ورزش،اخبارورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،فوتبال،سردار آزمون

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه