مسئول پرداخت نشدن حقوق کارگران پتروشیمی آبادان، پیمانکار است

آبادان , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۱ دیدگاه‌ها برای مسئول پرداخت نشدن حقوق کارگران پتروشیمی آبادان، پیمانکار است بسته هستند   7124 بازدید

اندازه فونت    
مسئول پرداخت نشدن حقوق کارگران پتروشیمی آبادان، پیمانکار است

محمدتقی رضایی فرد، مدیر روابط عمومی پتروشیمی آبادان در واکنش به اعتراضات کارگران این اداره در خصوص پرداخت نشدن حقوق ۶ ماهه خود گفت: این کارگران استخدام شرکت پتروشیمی این شهرستان نیستند بلکه از نیروهای شرکت پیمانکاری تهران جنوب  مشغول به کار در پتروشیمی هستند و مسئول پرداخت نشدن حقوق کارگران پتروشیمی آبادان، پیمانکار است.

او با بیان اینکه پرداخت مطالبات این شرکت از سوی پتروشیمی این شهرستان، علت پرداخت نشدن مطالبات کارگران را کم کاری پیمانکار دانست و با رد ادعای شرکت تهران جنوب درخصوص دریافت نکردن مطالبات خود از فروردین امسال تا کنون، افزود: اگر لازم شود اسناد و مدارک پرداختی این مطالبات را رسانه ای و یا به منظور بررسی موضوع در اختیار اداره کار خواهیم گذاشت.

رضایی فرد از برگزاری نشست فوری با حضور مدیرعامل پتروشیمی آبادان ،ناظرپروژه، مسئولان شرکت پارس جنوب و چند تن از کارگران این ماجرا تا پیش از نشست رسمی در اداره کار خبر داد.

مدیر روابط عمومی پتروشیمی آبادان با اشاره به امکان طرح شکایت این کارگران به اداره کار و دادگستری این شهرستان گفت: در صورت صدور ابلاغ قضایی شرکت پتروشیمی آبادان می تواند با نپرداختن مطالبات این شرکت، به صورت مستقیم نسبت به پرداخت معوقات کارگران اقدام کند.

کارگران پتروشیمی در اعتراض به دریافت نکردن مطالبات ۶ ماهه خود تجمع می کنند و این در حالی است که از پاسخگو نبودن مسئولان مربوطه گلایه دارند.

به گفته ی آن ها  این شرکت به علت ناتوانی در واریزی حقوق کارگران در چند ماه گذشته اقدام به تعدیل نیرو کرده است اما تا کنون مطالبات کارگران اخراج شده و شاغل پرداخت نشده است.

احمد امیری،احمدامیری،امیری،امیری احمد،ahmad amiri،ahmadamiri،آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه