عرضه بهداشتی مواد خام دامی رمز سلامت افراد جامعه

آبادان , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۱ دیدگاه‌ها برای عرضه بهداشتی مواد خام دامی رمز سلامت افراد جامعه بسته هستند   6292 بازدید

اندازه فونت    
عرضه بهداشتی مواد خام دامی رمز سلامت افراد جامعه

رئیس تعزیرات حکومتی آبادان در بازدید از کارگاه های بسته بندی محصولات دریایی به همراه رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان گفت: عرضه بهداشتی مواد خام دامی بسیاری از مشکلات ناشی از بیماری ها را برطرف خواهد شد.

اسدالله عباسی رئیس، رئیس اداره دامپزشکی آبادان نیز در این بازدید گفت: افزایش کیفیت بسته بندی محصولات دامی از نیازها و در اولویت های دامپزشکی استان با توجه به پتانسیل شرکت ها است چون نقش بسیار مهمی در تامین بهداشت، سلامت و کیفیت محصول دارد.

او در ادامه بازدید از قسمت های مختلف کارخانه از دادن تذکرات لازم درباره رعایت اصول و موازین بهداشتی به مسئولین فنی و کارگران شرکت ها و همچنین نمونه برداری از محصولات تولیدی شرکت برای ارسال به آزمایشگاه خبر داد.

عباسی افزود: با حضور رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آبادان به واحدهایی که ضوابط بهداشتی و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی را رعایت نکرده بودند تذکرات لازم داده شد.

رئیس اداره دامپزشکی آبادان توضیح داد: بازدیدهای دوره ای از مراکز بسته بندی فرآورده های خام دامی بطور مرتب توسط اداره دامپزشکی انجام می گیرد و موارد فنی و بهداشتی لازم جهت افزایش کیفت کار شرکت از طرف کارشناسان اداره به مسئولان شرکت توضیح داده می شود.

او در پایان از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرضه فرآورده های خام دامی موضوع را به سرعت به اداره دامپزشکی آبادان اطلاع دهند.

احمد امیری،احمدامیری،امیری،امیری احمد،ahmad amiri،ahmadamiri،آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه