دستگیری عاملان تیراندازی منجر به جرح یکی از کارکنان فاز۲ پالایشگاه آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۱ دیدگاه‌ها برای دستگیری عاملان تیراندازی منجر به جرح یکی از کارکنان فاز۲ پالایشگاه آبادان بسته هستند   4593 بازدید

اندازه فونت    
دستگیری عاملان تیراندازی منجر به جرح یکی از کارکنان فاز۲ پالایشگاه آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از بازداشت عاملان تیراندازی به سمت یکی از کارکنان شرکت فاز۲ پالایشگاه این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: به دنبال وقوع یکفقره تیراندازی منجر به جرح یکی از کارکنان شرکت فاز ۲ پالایشگاه در منطقه امیری این شهرستان، توسط سرنشینان یکدستگاه خودرو ساینا سفید رنگ شیشه ای دودی با شماره پلاک مخدوش ، بلافاصله شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی از همان دقایق اولیه با حضور در صحنه تحقیقات خود را آغاز نمودند که خوشبختانه با رصد اطلاعاتی ، واقدامات فنی پیچیده موفق شدند، عاملان تیراندازی که ۲نفر بوده را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی ، در یک عملیات ضربتی هر دوی آنها را دستگیر و خودروی ساینا بکار رفته در صحنه تیراندازی نیز کشف گردید.

زلقی در ادامه با بیان اینکه متهمان در بازجویی با پلیس علت تیراندازی را اختلاف قبلی با مسئولان شرکت مربوطه عنوان داشتند گفت: امنیت شهروندان آبادانی خط قرمز ماست وپلیس با فرد یا افرادی که بخواهند امنیت شهروندان را به مخاطره بیاندازند واختلافات شخصی خود با دیگران را با انجام اینگونه اقدامات خشن تسویه حساب کنند، به شدت برخورد خواهیم کرد.

این مقام انتظامی در خاتمه گفت: متهمان دستگیر تا کشف سلاح بکار رفته در صحنه جرم و سایر اقدامات تکمیلی از طریق بازپرس ویژه دادسرای آبادان با قرار موقت راهی زندان شدند.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،امیری،احمدامیری،احمد امیری،تیراندازی،فرمانده انتظامی آبادان،حسین زلقی

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه