مسابقات بوکس قهرمانی جهان/ ۳ ملی پوش ایران به دنبال صعود به یک چهارم نهایی

ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۰ دیدگاه‌ها برای مسابقات بوکس قهرمانی جهان/ ۳ ملی پوش ایران به دنبال صعود به یک چهارم نهایی بسته هستند   3653 بازدید

اندازه فونت    
مسابقات بوکس قهرمانی جهان/ ۳ ملی پوش ایران به دنبال صعود به یک چهارم نهایی

در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان که این روز‌ها به میزبانی صربستان و در شهر بلگراد در حال برگزاری است، تیم ملی بوکس کشورمان امروز در مرحله یک هشتم نهایی ۳ نماینده دارد که در صورت پیروزی این ورزشکاران به مرحله یک چهارم نهایی صعود خواهند کرد. ابتدا از ساعت ۱۶:۳۰ مسلم مقصودی بوکسور جوان کشورمان در وزن ۶۷ کیلوگرم با لاشا گورولی از گرجستان مبارزه می‌کند. مقصودی در مرحله قبل موفق شده بود نماینده کره‌جنوبی را مغلوب کند.

بعد از این رقابت شاهین موسوی بوکسور با تجربه کشورمان در وزن ۷۵ کیلوگرم از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه برابر کوین شومن از آلمان قرار خواهد گرفت. موسوی در مراحل قبلی برابر بوکسور‌های قرقیزستان و گویانا موفق به پیروزی شده بود.

همچنین در آخرین مسابقه امشب هم میثم قشلاقی بوکسور کشورمان در وزن ۸۰ کیلوگرم از ساعت ۲۳:۱۵ با آلیاکسی از بلاروس مصاف می‌دهد. قشلاقی پیش از این موفق شده بود با شکست نماینده چین‌تایپه به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان صعود کند.

احمد امیری،احمدامیری،امیری،امیری احمد،ahmad amiri،ahmadamiri،ورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،بوکس

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه