اهدا بیش از ۱۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به بیمارستان آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۸ دیدگاه‌ها برای اهدا بیش از ۱۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به بیمارستان آبادان بسته هستند   4304 بازدید

اندازه فونت    
اهدا بیش از ۱۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به بیمارستان آبادان

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آبادان گفت: خیرین سلامت تجهیزات درمانی و تشخیصی به ارزش ۱۷ میلیارد و ۹۳۴میلیون ریال به این بیمارستان اهدا کردند. 

سیدمحمد صالحی بهبهانی شنبه اظهار داشت:در راستای جلب حمایت ارگان‌ها و کمک به ارائه خدمات درمانی مناسب به شهروندان ، هزینه خرید تجهیزات بهداشتی و درمانی از سوی موسسه کارساز تامین شد. 
وی افزود: تجهیزات درمانی و تشخیصی تامین شده در این اقدام خداپسندانه ،در بخش اتاق عمل ،اورژانس و آزمایشگاه در مدار خدمت به شهروندان قرار گرفتند.
صالحی ادامه داد: از جمله دستگاه‌های خریداری شده از محل کمک های این موسسه دستگاه شمارشگلبول ها یا سل کانتر در آزمایشگاه ، دستگاه سونو و اکو پرتابل و دستگاه شیور آتروسکوپی است که در اتاق عمل و عمل‌های ارتوپدی و مفاصل کاربرد دارند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آبادان از خیرین خواست با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۱۰۴۱۳۸۰۰۵۱ و یا شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۸۶۰۴۰۰۷  بنام “خیریه ارمغان حیات بیمارستان شهید بهشتی آبادان” ، این بیمارستان را در درمان بیماران به ویژه بیماران کرونایی یاری کنند.

مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید بهشتی آبادان به عنوان با سابقه ترین بیمارستان دانشگاهی منطقه آزاد اروند دارای ۲۰۰ تخت مصوب و ۱۴۹ تخت فعال است.

این مرکز درمانی با توجه به دارا بودن بخش های بستری و واحد های پاراکلینیک از جمله تصویر برداری ، فیزیوتراپی ، سونوگرافی و سی تی اسکن، آندوسکوپی ، اکو وتست ورزش، آزمایشگاه و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خدمات اورژانس و جنرال در منطقه ارایه می کند.

منبع:ایرنا

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه