وعده منطقه آزاد برای صنعت نفتی ها محقق شد

آبادان , خبرهای وِیژه , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۷ دیدگاه‌ها برای وعده منطقه آزاد برای صنعت نفتی ها محقق شد بسته هستند   3091 بازدید

اندازه فونت    
وعده منطقه آزاد برای صنعت نفتی ها محقق شد

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان از واریزی ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی منطقه آزاد اروند به حساب این باشگاه خبر داد.

جهانگیر کی شمس،سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان گفت: سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان حامی مالی ۱۰۰ میلیارد ریال برای تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در بیست و یکمین دوره لیگ برتر در نظر گرفته بود که این مبلغ به حساب باشگاه واریز شد.

او  افزود: این بودجه به بخشی از بدهکاری‌ باشگاه که مربوط به فصل‌های گذشته است اختصاص یافت هر چند بخش زیادی از بدهکاری‌ همچنان باقی مانده است.

کی شمس ادامه داد: ۶۰ میلیارد ریال از این بودجه مربوط به بدهی بازیکنان و عوامل فصل قبل بود که به حساب طلبکاران پرداخت شد تا با شکایت آنها روبه رو نشویم.

بخش دیگری از بودجه‌ای که از سوی سازمان منطقه آزاد اروند به باشگاه پرداخت شد به طلبکاران دیگر از جمله هتل‌ها، فروشگاه ورزشی و رستوران‌ها پرداخت شد.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان گفت: وزارت نفت قرار بود بودجه‌ای برای تیم پرداخت کند که هنوز این وعده عملی نشده و ما همچنان در انتظار پرداختی از سوی این وزارت هستیم،با توجه به مشکلات مالی این باشگاه  نیاز است تمامی مبالغ به صورت یکجا واریز گردد.

کی‌شمس بیان کرد: تا هفته پنجم مسابقات لیگ برتر، باید ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان فعلی تیم پرداخت شود اما با مشکل مالی موجود این پرداختی ممکن نیست.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،ورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،فوتبال،صنعت نفت آبادان

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه