توریسم درمانی در گرو توسعه زیرساخت های سلامت محور منطقه آزاد اروند

آبادان , منطقه آزاد اروند تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۷ دیدگاه‌ها برای توریسم درمانی در گرو توسعه زیرساخت های سلامت محور منطقه آزاد اروند بسته هستند   4155 بازدید

اندازه فونت    
توریسم درمانی در گرو توسعه زیرساخت های سلامت محور منطقه آزاد اروند

دکتر خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در نشست با سرپرست منطقه آزاد اروند بر ضرورت توسعه زیرساخت های سلامت محور و فعالیت های بشردوستانه به ویژه افزایش سطح توریسم درمانی در شهرستان های آبادان و خرمشهر تاکید کرد.

او همچنین از آمادگی جمعیت هلال احمر جهت همکاری در این زمینه با منطقه آزاد اروند خبر داد.

اسکندری سرپرست منطقه آزاد اروند نیز در این نشست از افزایش سطح همکاری های این دو مجموعه استقبال و ابراز امیدواری کرد: در آینده با گسترش فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه در حوزه جغرافیایی منطقه آزاد اروند شاهد مرتفع شدن بخشی از مشکلات و محرومیت ها باشیم.

او همچنین بر لزوم اجرایی شدن قوانین مربوط به مناطق آزاد در شهرستان های آبادان و خرمشهر تاکید کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد ضمن همکاری بیش از پیش با مجموعه های مردم نهاد از جمله جمعیت هلال احمر، نقش منطقه آزاد اروند را در افزایش سطح رفاه ساکنین این منطقه پر رنگ و ملموس نماییم.

نشستی با حضور دکتر خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان و مهندس اسکندری سرپرست منطقه آزاد اروند ،نیک پی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آبادان و حکمت عضو شورای اجرایی این جمعیت با موضوع بررسی راهکارهای تعامل بیش از پیش این دو مجموعه در ساختمان منطقه آزاد اروند تشکیل شد.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،منطقه آزاد اروند

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه