اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۵ دیدگاه‌ها برای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در آبادان بسته هستند   5729 بازدید

اندازه فونت    
اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در آبادان

پلیس از اجرایی شدن طرح پاکسازی تفرجگاهها و مناطق آلوده همزمان در آبادان، اروندکنار و چوئبده خبر داد.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان در رابطه با اجرای طرح پاکسازی تفرجگاه‌ها و پاکسازی نقاط جرم خیز گفت: از روز گذشته طرح پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های آبادان و همچنین مناطق جرم خیز در اروندکنار و چوئبده شروع شده و تا پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت.

سرهنگ عزیزالله دارایی افزود: امنیت مردم و خانواده‌ها برای پلیس بسیار مهم هست و با توجه به درخواست شهروندان این طرح در تمامی نقاط شهرستان و همچنین مناطق اروندکنار و چوئبده در حال انجام است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران کلانتری ها با کمک یگان امداد در طول ۲۴ساعت گذشته موفق شدند ، تعداد ۱۹خرده فروش مواد مخدر در حوزه شهری آبادان و ۱۳خرده فروش و سارق را در اروندکنار دستگیر و مقادیری زیادی مواد مخدر سنتی و صنعتی به صورت بسته بندی شده از مخفیگاه آنهاکشف کردند.

سرهنگ دارایی در ادامه با بیان اینکه علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا ارسال گردید؛ گفت: در جهت برخورد با موتورسواران مزاحم و رانندگان خودروهای هنجارشکن ، تعداد۱۸دستگاه موتورسیکلت و۳دستگاه خودرو توسط یگان امداد و پلیس راهور توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

دارایی ضمن تشکر از همراهی و همکاری خوب مردم با پلیس اعلام کرد: شهروندان می‌توانند از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ هر گونه موارد مشکوک و یا اخلال در نظم عمومی را به‌صورت شبانه‌روزی به پلیس اطلاع دهند.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه