تقدیر معاون وزیر بهداشت از معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۴ دیدگاه‌ها برای تقدیر معاون وزیر بهداشت از معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان بسته هستند   4042 بازدید

اندازه فونت    
تقدیر معاون وزیر بهداشت از معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان


معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از تلاش‌های معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان در مسیر مبارزه با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش در متن پیام دکتر محمدرضا شانه‌ساز خطاب به دکتر زینب جوانمردی آمده است:«گرچه تقدیر الهی بر آن بود که همکاری شما عزیزان با سختی ایام سیلاب‌ها برای هموطنان در اکثر شهرهای کشور آغاز و با تحمیل شدیدترین تحریم‌های ضدانسانی توسط دشمنان و شیوع ویروس کرونا همراه شد، لیکن علیرغم همه این مرارت‌ها و تلخی‌ها؛ شیرین‌ترین ثمره این روزهای سخت، همدلی و وفاق عزیزان در عرصه خدمت به مردم شریف کشورمان و موجب اثبات حقانیت دست‌اندرکاران نظام سلامت در حوزه اقلام سلامت محور در اذهان عمومی گردید.
به دور از هر اغراقی امید به زندگی و ارتقا سلامت جامعه مرهون تلاش‌های صادقانه و خالصانه شما همدلان، بزرگواران و تلاشگران در سنگر معاونت غذا و دارو، در خط مقدم پیشگیری و درمان بیماری کرونا می‌باشد.
بی‌شک ایثارگران در هر نقطه‌ای از میهن اسلامی، خود را خادم مردم و وفادار به این مرز و بوم می‌دانند و شما به حق از جمله ایثارگران خط مقدم جبهه دفاع از سلامت جامعه بوده و هستید. قطعا مردم و نسل آینده به وجود شما مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهند بالید و قدردان زحمات خانواده‌های شهدای معظم مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما وعده قطعی خداوند متعال است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، بدینوسیله از زحمات بی‌شائبه و خستگی‌ناپذیر شما در حوزه غذا و دارو و پاسداری از سلامت جامعه و مبارزه با ویروس کووید ۱۹ تقدیر و تشکر می‌نمایم.
امید است که با اتکال به الطاف لایزال الهی تحت توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم و الهام گرفتن از فرامین مطاع مقام معظم رهبری، همواره موفق و موید باشید.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه