شهردار آبادان معارفه شد

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۰۲ دیدگاه‌ها برای شهردار آبادان معارفه شد بسته هستند   3776 بازدید

اندازه فونت    
شهردار آبادان معارفه شد

دیروز در مراسمی شهردار آبادان معارفه شد.

سید زین العابدین موسوی فرماندارویژه آبادان در معارفه شهردار جدید شهرستان آبادان گفت: بارندگی های سطحی در شهر آبادان به دلیل عدم وجود کانال های سطحی آب را  وارد خانه های مردم می کند و توجه ویژه ای به توزیع خدمات شهری به صورت عادلانه در تمام نقاط شهری شود.

او افزود: مطابق قانون مسئولیت محدوده شهری بر عهده شهرداری است اما مشاهده می شود شهرداری آبادان دربحث نظارت بر ساختمان هایی که در محدوده ی شهر ساخته می شود کم کاری داشته است.

حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی ، امام جمعه آبادان نیز گفت:اختیاراتی که مردم در اختیار مسئولان قرار می دهند، امانت هستند و باید مسئول بتواند این امانت را حفظ و به آن عمل کند.

جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس بیان کرد : از شهردار جدید حمایت می کنیم تا نوع جدیدی از مدیریت را نسبت به دوره قبلی از آقای حمیدپور مشاهده شود.

او با بیان اینکه شهردار جدید آبادان از بافت فرسوده شهر مطلع است ادامه داد: پروژه های عمرانی باید در جایِ خود هزینه شوند چون شهرداری آبادان داری ردیف عمران شهری است و تنها چند شهر در کشور این ردیف را دارند ، بنابراین  باید از این ظرفیت برای توسعه شهری استفاده کرد‌.

مجتبی محفوظی یکی دیگر از نمایندگان آبادان نیز حلقه ی مفقوده شهر آبادان مدیر جهادی و انقلابی اعلام کرد و از شهردار جدید خواست تا در کنار توسعه عمرانی به توسعه فرهنگی نیز توجه کنند‌.

قاسم بغلانی رئیس شورای شهر آبادان نیز اعضای این شورا را  از حامی شهردار جدید این شهرستان خواند و از کمک های این اعضا به شهرداری آبادان برای پیش برد مسائل و عملکرد بهتر پروژه ها خبر داد.

حسین حمیدپور شهردار جدید آبادان نیز در پایان به شهروندان نوید رخ دادن اتفاقات خوب را در سطح شهر داد و گفت: در پیشبرد امور شهرداری با کسی تعارف نخواهیم داشت.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،شهردار آبادان،حسین حمیدپور

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه