دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی سرگرد “مهدی آزمون”

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۲۷ دیدگاه‌ها برای دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی سرگرد “مهدی آزمون” بسته هستند   3885 بازدید

اندازه فونت    
دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی سرگرد “مهدی آزمون”

فرمانده انتظامی شوش گفت: با تلاش بی وقفه پلیس اطلاعات عامل شهادت سرگرد “مهدی آزمون” در شهرستان شوش دستگیر شد.

سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شهادت مدافع نظم و امنیت سرگرد “مهدی آزمون” در مورخه ۱۶ شهریور ماه سال جاری در شهرستان آبادان، از همان لحظات اولیه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تلاش‌های ویژه‌ای برای دستگیری عامل این جنایت را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس اطلاعات استان با کار اطلاعاتی و استفاده از روش‌های نوین کشف جرم مخفیگاه عاملان این حادثه را در شهرستان شوش شناسایی کردند، افزود: ضمن هماهنگی قضائی، تیم‌های عملیاتی پلیس متشکل از یگان‌های انتظامی و تخصصی فرماندهی انتظامی شوش پس از درگیری مسلحانه یک نفر از اعضای این باند را به درک واصل کرده و ۲ نفر دیگر نیز به ضرب گلوله زمین گیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش با بیان اینکه در ادامه این عملیات ۲ نفر دیگر از اعضای این باند دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه ۵ تیغه خشاب و ۱۰۱ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری شورشی به همراه ۵ فشنگ مربوطه و مقادیری موادمخدر کشف شد.

سرهنگ یاری زاده تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه