نفت آبادان بازیکن مشهدی جذب کرد

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۱۷ دیدگاه‌ها برای نفت آبادان بازیکن مشهدی جذب کرد بسته هستند   3449 بازدید

اندازه فونت    
نفت آبادان بازیکن مشهدی جذب کرد

رضا یزداندوست مدافع فصل پیش پدیده مشهد پس از توافق قراردادش را با نفت آبادان امضا کرد.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: یزداندوست از بازیکنان خوب فصل گذشته تیم پدیده مشهد بود که نمایش قابل توجه‌ای در مسابقات لیگ برتر داشت.

علی فیروزی افزود: کادر فنی برای تقویت تیم بخصوص در خطوط دفاعی نیاز به مدافع بلند قد و قدرتی داشت که پس از بررسی گزینه‌های متفاوت یزداندوست مورد تایید قرار گرفت و این بازیکن با گرفتن رضایت نامه به صنعت‌نفت آبادان پیوست.

وی ادامه داد: یزداندوست از بازیکنان آکادمی صنعت‌نفت آبادان است که از آینده بسیار خوبی برخوردار است و کادر فنی بر توانایی‌های این بازیکن امید زیادی دارد.

این بازیکن در اردوی آماده سازی تیم در تهران شرکت کرد ولی به لحاظ آمادگی هنوز به شرایط لازم دست نیافته که کادر فنی برای آماده کردن این بازیکن پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر برنامه‌های خاصی دارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ما به دلیل مشکلات مالی این اردو را یک هفته دیرتر برگزار کردیم و امروز این اردوی یک هفته‌ای به پایان رسید و تیم به آبادان بازگشت.

بیست و یکمین دوره لیگ برتر از ۲۷ مهرماه سال جاری با شرکت ۱۶ تیم آغاز خواهد شد و نفت آبادان در نخستین دیدار خود میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه