دستگیری سارق سیم برق هوایی همراه با توقیف اموال بکار رفته در سرقت

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۱۴ دیدگاه‌ها برای دستگیری سارق سیم برق هوایی همراه با توقیف اموال بکار رفته در سرقت بسته هستند   3950 بازدید

اندازه فونت    
دستگیری سارق سیم برق هوایی همراه با توقیف اموال بکار رفته در سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق سیم برق هوایی همراه با توقیف خودرو با پلاک مخدوش در این شهرستان خبر داد:

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: به دنبال انتشار کلیپی در فضای مجازی مربوط به یکفقره سرقت سیم برق هوایی توسط سرنشینان ۲دستگاه وسائط نقلیه پراید و موتورسیکلت، در یکی از مناطق این شهرستان ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری۱۸ذوالفقاری پس از انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی موفق شدند ،محل اختفای سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی ،جهت دستگیری آنان وارد عمل شدند، یکی از سارقان را اصلی که در مخفیگاه حضور داشته دستگیر و خودروی بکار رفته در صحنه سرقت که یکدستگاه پراید سفید رنگ دارای پلاک مخدوش بوده را توقیف کردند.

ایشان در خاتمه با اشاره به ضبط اموال و ادوات به کار رفته در سرقت توسط ماموران، تصریح کرد: متهم در بازجویی با پلیس به ۱۲ فقره سرقت در این زمینه اعتراف کرد که تلاش جهت دستگیری همدستان وی ادامه دارد.

این مقام اتتظامی در خاتمه گفت : پرونده قضایی علیه متهم دستگیر شده تشکیل به دادسرا ارسال که از طریق قاضی مربوطه با صدور کیفرخواست روانه زندان گردید. 

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه